X

VIDEO/ “Më vjen turp nga akuzat për përdhunim”, Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës


Kristiano Ronaldo nuk i ka mbajtur lotët në një intervistë të dhënë për “Good Morning Britain”. Shkak është bër një video e shfaqur në studio për babain e tij, i cili ka ndërruar jetë shumë vite më parë për shkak të problemeve me alkoolin.

Ylli portugez u pyet nga prezantuesi se cila është arsyeja që nuk është i lumtur, teksa CR7 u shpreh:

Kristiano Ronaldo shperthen ne lot on Vidnews.

“Më bën të ndjehem keq. Një ditë isha në shtëpi me të dashurën time dhe në televizion filluan të flisnin rreth këtyre lajmeve.

Dëgjova fëmijët të zbrisnin nga shkallët dhe e ndryshova kanal sepse më vinte turp. Më vjen turp nga këto akuza”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
U shkarkua nga vettingu, kush do të drejtojë Prokurorinë e Matit. Në Dibër Rifat Kojku

Pas shkarkimit të Hysni Vatës si drejtues i Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Mat, Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar...

Close