X

VIDEO/ Kaluan mbrëmjen jashtë, Turjan Hysko dhe Orinda Huta ‘tmerrohen’ ku shohin shtëpinë të shkatërruar


Turjan Hysko dhe Orinda Huta kanë dalë për një mbrëmje mes miqsh, duke lënë qenin të vetëm në shtëpi. Por, nuk e kishin idenë se si do ta gjenin kur të ktheheshin.

Një shtëpi të përmbysur, me letra nëpër tokë, qeni i tyre e kishte shkatërruar të gjithën.

“Guxoni dhe më lini vetëm herë tjetër,”- shkruan Turjan Hysko në profilin e tij në rrjete sociale, bashkëngjitur videos së postuar.

Pak kohë më parë, Turjani dhe Orinda blenë një qen, me të cilin tashmë janë të pandarë, dhe po e rrisin me të gjithë dashurinë e mundshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ “Një burrë me lekë apo…?” Ermal Mamaqi iu hap sfidë femrave, si përgjigjen Anxhela Peristeri dhe Rezarta Shkurta

Ermal Mamaqi, moderatori i njohur së fundmi iu ka bërë të gjitha vajzave një pyetje që në fakt ka ngjallur...

Close