X

FOTO/ “O lezb*ke”, Dasara ‘i përvishet’ komentuesit: Merre me qetësi i dashur, kam shumë shoqe


Dasara Karaiskaj, moderatorja që njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, nuk ka nguruar të replikojë me një ndjekës në rrjete sociale, që i le një koment në foton e postuar së fundmi.

Krah për krah me reperin Capital T, Dasara Karaiskaj shkruan: “Do kisha dalë shumë më bukur sikur të ish @besnik2po2. Edhe ja thashë… je i preferuari im pas 2po2. Të më falësh por unë jam pak bukë e vjetër. Më tha: E rëndesishme është që nuk ke shku shumë larg.

@truekapo pre party of Time Casule”.

Por, një ndjekës i bën komentin që s’e priste, moderatores.

“O lezbike që kur kështu ti bën foto me meshkuj”- i shkruan komentuesi.

“Merre me qetësi i dashur. Kam shumë shoqe lezbike…Por…E di…Po mu qasën në një tjetër forma, kam friiiikë”- i është përgjigjur Dasara ndjekësit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Kaluan mbrëmjen jashtë, Turjan Hysko dhe Orinda Huta ‘tmerrohen’ ku shohin shtëpinë të shkatërruar

Turjan Hysko dhe Orinda Huta kanë dalë për një mbrëmje mes miqsh, duke lënë qenin të vetëm në shtëpi. Por,...

Close