X

FOTO/ Lozonjarë dhe plot stil! Njihuni me vjehrrin e Alban Dudushit, Bieta Sulo krenohet me prindërit pa komplekse


Moderatorja Bieta Sulo nuk i kishte prezantuar asnjëherë prindërit, por më në fund u njohëm me ta. Kanë publikuar foto nga një resort në të cilin dy prindërit kishin zgjedhur për të kaluar një drekë të këndshme.

“A nuk është ai i pashëm? A nuk është ajo një mbretëreshë e vërtetë?”- shkruhet në postim.

Menjëherë ka komentuar Bieta Sulo, e cila shfaq gjithë dashurinë e saj me një fjali: “… dhe ashtu janë vërtetë. Mami dhe babi im”.

Moderatorja poston shpesh në rrjete sociale, por është treguar mjaft e rezervuar në prezantimin e familjes së saj.

Se kujt i ngjan Bieta Sulo këtë nuk e dallojmë dot, por prindërit e saj qenkan lozonjarë e plot stil!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Dënohet me burg aktorja amerikane

Aktorja e njohur e serialit “Shtëpiake të Dëshpëruara”, Felicity Huffman është dënuar me 14 ditë burg për dhënien e 15...

Close