X

EMRI/ U kap në përgjime, shkarkohet administratori i njësisë Kaçinar


Shkarkohet nga detyra administratori i njësisë Kaçinar Gjetë Shkurti.

Shkarkimi i tij erdhi pas audiopergjimeve të siguruara nga Fax News. Gjithashtu Shkurti ka lidhje edhe me lejen e katër HEC-ve që po ndërtohen në zonën e Kaçinarit.

Gjete Shkurti mbante këtë post prej katër vitesh. Pak dite më parë Gjetë Shkurti doli në një audio-përgjim në lidhje me ndërtimin e HEC-ve në zonën e tij i cili përmend edhe shuma të mëdha parash.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kallëzohet në Prokurori nënkryetari i bashkisë Tiranë Mazniku dhe biznesmeni Shkëlqim Fusha

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka kallëzuar në Prokurorinë e Tiranës nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës Arbër Mazniku dhe biznesmenin...

Close