X

EMRI/ Plagosi me thikë 62-vjeçarin në Elbasan, arrestohet autori i krimit


Në prangat e policisë së Elbasanit ka rënë Myslym Leçaj, pasi mbrëmjen e djeshme plagosi me thikë 62-vjeçarin Enver Xhezairi.

Mësohet se 62-vjeçari është qëlluar dy herë me thikë dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme, në lagjen ‘Syrja Dylgjeri’ pas një sherri.

Pas debatit të fortë, Leçaj e qëlloi dy herë me thikë në trup 62-vjeçarin dhe më pas me sende të forta duke e lënë të plagosur.

Ky i fundit ndodhet në spital, ku po merr mjekim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Meta mesazh të fortë për 77-vjetorin e Konferencës së Pezës: Të lëmë mënjanë interesat afatshkurtra, bashkëpunim për integrimin

Nga Peza, në ceremoninë e 77-vjetorit të Konferencës së Pezës, Presidenti Ilir Meta ka dhënë një mesazh të fortë për...

Close