X

Aksident në Lezhë/ Betonieria ndan në mes veturën (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.

Nga informacionet paraprake që vijnë nga terreni, mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet i tipit “Mercedes”, që është ndarë në mes dhe është shtypur nga përplasja me një mjet të tonazhit të lartë.

Si pasojë e aksidentit, qarkullimi i makinave në zonë është paralizuar.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
CHAMPIONS/ Përballja me Liverpulin, Insinje paralajmëron anglezët

Napoli do të përballet ditën e nesërme me Liverpulin, në Ligën e Kampionëve, kompeticion të cilin anglezët e fituan sezonin...

Close