X

VIDEO+FOTO/ Olsi Bylyku festë në qiell të hapur të fejuarës, dy kunatat surprizojnë Egli Takon për ditëlindje


Aktori i humorit nuk rresht së surprizuari partneren e tij, Egli Tako.

Ditën e djeshme Egli ka pasur ditëlindjen dhe mbushte plot 24-vjeçe. Olsi Bylyku ishte kujdesur që t’i organizonte një darkë për t’u mbajtur mend.

Një tavolinë e shtruar në një tarracë në qiell të hapur, ku dominonte e kuqja e dashurisë, tavolina për disa vetë ishte përgatitur.

Me sa duket bashkë me Olsin do të ishin dhe familjarët e tij, dy motrat, të cilat e suprizuan Eglin me një buqetë lulesh.

Teksa i etiketoi në rrjete sociale, e fejuara e Oli Bylykut shkruante: “Familja ime e dytë”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Zbulohen prapaskenat/ Edhe pse të martuar, ja si e tradhtonin njëri-tjetrin prej një viti Nora Istrefi dhe Robert Berisha

Një divorc me hije skandali, kështu e quajti në një shkrim të saj tri javë më parë “Panorama Plus”, ndarjen...

Close