X

VIDEO/ Skandal në Francë, polici godet i pari civilin

Një video skandaloze është regjistruar në Francë, ku një polic ka filluar i pari sherrin me një person, anëtar i komunitetit afrikan në shtetin francez.

Ngjarja u regjistrua nga një person, i cili regjistronte nga dritarja e banesës. Pasi është publikuar videoja, polici është larguar përkohësisht nga puna.

Sherri mendohet se ka filluar pasi polici dhe personi i veshur civil kanë shkëmbyer fjalë me njëri –tjetrin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
Mbi 200 mijë € fitim/ Gazetari për transportin e kallashnikovëve drejt Greqisë: Ne Kretë mbi një milion armë

Në Greqi është shkatërruar një grup i strukturual kriminal që merrej me trafikimin e armëve nga Shqipëria drejt Greqisë. Sipas...

Close