X

U aksidentua në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura


Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq.

Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e plagosur vajza e drejtuesit, e cila ndërroi jetë pak më vonë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërkohë që policia po heton për zbardhjen e shkaqeve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pas sherrit, 37-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin në Tiranë, arrestohet

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 37-vjeçar pasi akuzohet për plagosjen e një bashkëmoshatari. Shërbimet e Policisë të...

Close