X

Njihuni me sërfisten seksi që po çmend rrjetin, 31-vjeçarja që dhuron spektakël në det (FOTO)

Format e saj trupore dhe lëvizjet në det kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fjalën e kemi për sërfisten gjysmë italiane dhe gjysmë kroate Ludovika Robaudo, e cila vazhdon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

31-vjeçarja e ndan kohën e saj mes Xhenoas, Milanos dhe mijëra udhëtimeve nëpër botë. Pasionet e saj më të mëdha janë sërfi, që i jep mundësinë të shkojë në destinacione ekzotike, si edhe moda.

Në fotot e mëposhtme janë edhe momentet nga jeta e saj e përditshme, ku 31-vjeçarja çmend rrjetin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Aksident i frikshëm në Itali, tre shqiptarë në gjendje të rëndë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. Tre persona ishin duke udhëtuar me...

Close