X

Mes yjeve botërore, Albana Osmani pjesë e eventit të madh të modës

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku. Së fundmi ajo ka qenë pjesë e eventit prestigjoz “London Fashion Week.”

Ky është një ndër eventet më të mëdha të modës dhe frekuentohet nga personazhet e famshëm të Showbizit botëror.

Rihanna, Brookyln Beckham, Hanna Ross, Gigi Hadid, Cara Delevigne etj, kanë qenë po ashtu të pranishme.

Moderatorja Osmani i ka bërë Shqipërisë një përfaqësim të denjë me një dukjë shumë elegantë që ka tërhequr mjaft vëmendje, shkruan xing.

Më poshtë po ju sjellim foto të veshjes së saj dhe pamje nga eventi:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
16 të arrestuar në Greqi për trafik armësh, si funksionte rrjeti. DETAJE

Një aksion i madh i policisë greke, kundër trafikut ndërkombëtar të armëve dhe municioneve është duke u zhvilluar këtë të...

Close