X

Jennifer Lopez, gati për një tjetër fëmijë

Jennifer Lopez duket se po kërkon të zgjerojë familjen e saj të përzier me Alex Rodriguez.

Këngëtarja, aktorja dhe nëna e dy fëmijëve, 50 vjeç, u pyet kohët e fundit nga Hoda Kotb gjatë një interviste në SiriusXM nëse ajo dëshironte më shumë fëmijë, pyetje të cilës iu përgjigj, “Po”.

Pas pak, Kotb, 55 vjeç, pyeti të fejuarin e legjendës MLB të yllit Hustlers , 44 vjeç, dhe priti përgjigjen e tij për mundësinë e një fëmije tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Berisha fiton derbin me Strakoshën, Spal përmbys Lacion, notat

Etrit Berisha u largua nga Kombëtarja i dëmtuar me shpresën se do të rikuperonte në kohë për sfidën kundër Lacios....

Close