X

FOTO/ Femrat kapen për flokësh, prishet ceremonia prestigjioze

Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq. Teprimi me alkoolin ka bërë që një grup vajzash të reja të zihen masivisht mes tyre në Doncaster.

Të veshura plot stil të rejat janë shtrirë përtokë duke u kacafytur me njëra-tjetrën. Në fotot e publikuara shihen qartë dy femra teksa kapen për flokësh dhe tërheqin zvarrë njëra-tjetrën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Pamje të rënda/ Aksidenti në Leshnicë, i plagosuri ndihmohet nga kalimtarët

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person se...

Close