X

Cikalleshi i jep fitoren ekipi turk, i shënon Gentian Selmanit

Sokol Cikalleshi e vazhdon formën pozitive si te Shqipëria edhe me ekipin turk. Akhisaspori ka fituar në transfertë ndaj Menemen me rezultatin 0-1.

Goli i vetëm do të vinte nga sulmuesi i Kombëtares me penallti në minutën e 85. Nga krahu tjetër portier gjendej Gentian Selmani, lojtari i Shqipërisë U-21 dhe ish-futbollisti i Laçit. Ajo që vlen të theksohet është se Akhisaspoei luajti për 20 minuta me një lojtar me pak pas daljes me të kuq të Unlu.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Para derbit me Interin, Piatek i jep fitoren Milanit

Milani ka fituar në transfertë me rezultatin 0-1 ndaj Veronës. Përveç tre pikëve të marra, nuk ka shumë për t’u...

Close