X

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin. Policia jep detajetNje aksident i rende me pasoje vdekje ka ndodhur kete mengjes në aksin rrugor Tiranë – Durrës. 

Nje makine tip Toyota, me drejtues F.H., 47 vjeç, ka aksidentuar me pasoje vdekje nje kembesor, G.H., 52 vjeç.

“Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”- njofton policia.

Informacion paraprak

Më datë 14.09.2019, në orët e para të mëngjesit, në Sukth, Durrës, në aksin rrugor Tiranë – Durrës mjeti tip Toyata, me drejtues F.H., 47 vjeç, ka aksidentuar me pasoje vdekje shtetasin këmbësorë G.H., 52 vjeç.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Përfitonin nga grumbullimi i njerëzve dhe bënin kërdinë, ndjekja prej dy muajsh që i vuri në pranga. Ja çfarë u zbulua

Ndalohen nga policia dy shtetas, të cilët në bashkëpunim, kanë kryer një sërë vjedhjesh në qytet, kryesisht portofolë nga qytetarë...

Close