X

“Përgatitu të të…” Çfarë ka shkruar Jonida Vokshi në ftesën e personalizuar të dasmës për Anjeza Majën?


Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin dhe producentin kosovar, Besnik Krrapi.

Pak ditë më parë u zbulua data dhe ftesat që dyshja kishin përgatitur për të gjithë njerëzit e dashur e miqtë që do të jenë prezent në ceremoni, ndërsa ditën e sotme, gazetarja e njohur, Anjeza Maja ka treguar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se çfarë shkruhej pas ftesës së saj.

“O xhezu, o shpirt! Nuk e ke idenë sa e lumtur jam të të kem aty në një ditë si kjo për mua. Përgatitu të të tërheq nga hunda e të kapësh buqetën. Vitin tjetër dasmën tënde. Të dua shumë”, shkruhej në ftesën që Vokshi kishte përgatitur për Anjezën.

Dasma e Jonidës do të ketë shumë të ftuar nga bota e ekranit dhe kinematografisë , të cilët do të mblidhen për të festuar një moment special të dyshes Vokshi-Krrapi.

Kujtojmë se moderatorja e pranoi publikisht lidhjen e saj disa muaj më parë, duke lajmëruar menjëherë edhe ceremoninë martesore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Këngëtarja shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lëhtë të vdesësh (Foto)

Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një...

Close