X

“Meshkujt shqiptarë s’kanë shans me mua”, biznesmeni homoseksual flet hapur: Janë shumë larg


Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani është shfaqur me grim dhe me buzë të kuqe pasditen e djeshme teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”.

Ai u shpreh se këtë gjë e kishte bërë për të mbrojtur të drejtat e transgjinorëve dhe se donte të përcillte mesazhin që të gjithë njerëzit duhet ta duan veten siç janë.

Teksa fliste për homoseksualitetin e tij, gjë që Ilirjani e ka deklaruar hapur u shpreh se meshkujt shqiptarë s’kanë shans të rrinë me të. Kjo për arsyen se janë shumë larg mentalitetit të tij të hapur.

“Çunat shqiptarë nuk kanë shanse të jenë më mua. Ata janë shumë larg mentalitetit tim. Mendoj që unë duhet të dua veten më shumë dhe të dua atë që unë bëj,”– u shpreh Eltoni.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Përgatitu të të…” Çfarë ka shkruar Jonida Vokshi në ftesën e personalizuar të dasmës për Anjeza Majën?

Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin dhe producentin kosovar, Besnik Krrapi. Pak ditë më parë...

Close