X

Ishte dënuar për drogë në Athinë, shqiptari kapet në Korinth

Një 41-vjeçar shqiptar u arrestua në Korinth, pasi ishte dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge.

Shqiptari u prangos nga policia helene në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në kryeqytetin grek për veprime të mëtejshme proceduriale.

I arrestuari ishte dënuar me vendim të formës së prerë për trafik droge në Athinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
U kapën duke prerë dru pyjorë në territorin grek/ Arrestohen tre shqiptarë

Tre shqiptarë të moshës 23, 45 dhe 51 vjec u arrestuan në momentin kur po ktheheshin në shtëpitë e tyre...

Close