X

FOTO/ Aksident në Tiranë, makina merr para drejtuesin e biçikletës tek rruga e ‘Durrësit’


Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një automjet ka marrë përpara drejtuesin e një biçiklete.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 6.30 të mëngjesit në rrugën e “Durrësit”, pranë kryqëzimit te Ministria e Arsimit.

Ende nuk bëhen me dije detaje rreth aksidentit dhe identitetit të plagosurit, por duket se goditja ka qenë e fortë sepse pjesa e përparme e automjetit është dëmtuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Mbyti bashkëshorten, shtyhet seanca në Krimet e Rënda për Namik Velajn

Gjykata e Apelit për Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën për Namik Velajn i cili vrau gruan e tij. Si...

Close