X

EMRI+FOTO/ Iu dogj makina në Shkodër, ky është oficeri i krimeve


Makina e një oficeri të policisë është djegur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakejve”.

Oficeri i policisë merret me hetimin e krimeve të Shkodër dhe zjarri është vendosur gjatë natës.

Dyshohet se kemi të bëjmë me një zjarr të qëllimshëm. Automjeti është në pronësi të Arbër Dulit, i cili punon prej disa vitesh në Policinë e Shkodrës.

Mjeti tip Passat është djegur me benzinë sipas policisë, ndërsa është thyer edhe xhami i parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Aksident në Greqi, vdes një emigrant, plagosen tetë të tjerë

Një makinë me emigrantë është përfshirë në një aksident në Greqi, ku për pasojë një person ka humbur jetën dhe...

Close