X

VIDEO/ Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju…


Tre aktorët e humorit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj duhet të përballen me Agron Llakajn, pasi e imituan në emision.

Në një nga episodet e emisionit “3shat”, tre aktorët e humorit imituan të qeshurën e Agron Llakajt.


Teksa u munduan ta bënin sa më të ngjashme, duket s’e nuk e kanë bërë si duhet, pasi Agron Llakajt nuk i ka pëlqyer shumë.

Me një status në rrjete sociale, aktori i humorit Llakaj, shkruan: “Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju, duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”

Me sa duket reagimi i Agron Llakajt nuk është dhe aq serioz, dhe ka nota humori brenda.

 

View this post on Instagram

 

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!😜😂😍 @romeoveshaj @florjanbinaj @donaldveshaj

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht, Alban Hoxha i lë komentin romantik Çiljetës për herë të parë

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto...

Close