X

VIDEO/ Aurela Hoxha kërcen vallen e Tropojës, ndjekësit e quajnë ‘baltosje’ të folklorit: Me b*thën jashtë i ule vlerat


Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze, Aurelën e shikojmë në vendet më të bukura, hipur mbi jahte duke shijuar jetën.

Modelja bukuroshe ka postuar një video në rrjete sociale, teksa kërcen vallen e Tropojës në një jaht, e veshur me bikini minimaliste, që i nxjerrin të pasmet zbuluar.

Kjo ka bërë që ndjekësit të vërsulen në komente ofenduese ndaj saj, duke e etiketuar si ‘baltosje’ e folklorit.

“Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me këtë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video,”- shkruan një komentues.

 

View this post on Instagram

 

For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness… keshtu qe hajde ta vallzojna vallen e Tropojes 🥳😍😅

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on


“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me bythë përjashta,”– vijon një tjetër.

“Le nam gjdo video e ke duke kercyer që të dalë trupi mirë gjasme,”– shkruan një tjetër ndjekës.

“Të kisha heq dhe unë Brinjët po me kaq krenari dhe vetëbesim do dilja para kameras,”– vijon një komentues.

“Trupi yll e mendja fyll … Gjithsesi rënsi ka që e ke knaq lokun që t’ka filmu,”– shkruan një ndjekës.

Aurela Hoxha nuk ka nguruar t’i përgjigjet çdo ndjekësi që ka ofenduar dhe kritikuar në profilin e saj.

“Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale. Më falni!”– i është përgjigjur Aurela.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“S’na intereson ku i kalon pushimet Fevziu”, Rudina Magjistari degradon me komentuesen: Vizitohu te psikologu

Moderatorja Rudina Magjistari vjen çdo ditë në ekranin e TV Klan me emisionin e saj, në të cilin fton personazhe...

Close