X

Pranon lidhjen për herë të parë, Anxhela Peristeri: S’jam pro martesës, në diskutim një fëmijëKëngëtarja Anxhela Peristeri ka pranuar për herë të parë se është në një lidhje dashurie.

E ftuar tek “Rudina”, Anxhela ka treguar se nuk është pro një ceremonie martesore pasi do të preferonte më shumë një bashkëjetesë.

Nuk është në planet e mia të afërta, e kam thënë që nuk jam pro martesës. Gjëja më e rëndësishme është të gjesh njeriun e zemrës. Kjo është unaza, është dhuratë. E mbaj sepse është shumë e bukur dhe më pëlqen. Nuk kam në planet e afërta një fëmijë por është në diskutim. Kur të vijë koha do të flasim. Jetës nuk i dihet asnjëherë,”-tha këngëtarja. 

Së fundmi këngëtarja publikoi këngën më të re në bashkëpunim me Stinen, ku edhe ishte veshur me një fustan të bardhë nusërie.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Aurela Hoxha kërcen vallen e Tropojës, ndjekësit e quajnë ‘baltosje’ të folklorit: Me b*thën jashtë i ule vlerat

Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë...

Close