X

Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën dhe gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës.

Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij.

Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje.

Ndërkohë që policia nuk ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen dhe identitetin e personave të përfshirë në konflikt

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Kush ngel për vjeshtë nuk i meriton pushimet e gjata”, Meta thumbon Ramën

Presidenti Ilir Meta e ka konsideruar hetimin nga Komisioni i Venecias si një lëvizje dëshpëruese të mazhorancës për të shmangur...

Close