X

Momentet më pikante gjatë triumfit Kuqezi


Shqipëria fitoi mbrëmjen e sotme një prej ndeshjeve vendimtare, në rrugëtimin për Euro 2020. 4:2 në “Elbasan Arena” ndaj Islandës dhe kuqezinjtë e shohin veten në vendin e tretë me 9 pikë.

Heronjtë e Shqipërisë ishin Dermaku, Hysaj, Roshi dhe Cikalleshi të cilët shënuan katër herë në portën e ishullorëve.


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Ish-kryeministri Berisha uron Kuqezinjtë për fitoren 4-2 ndaj Islandës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshendetur me një shënim në facebook, fitoren 4-2 të Kuqezinjve të Shqipërisë ndaj Islandës ‘Një fitore...

Close