X

Makina përplaset me kamionin, tre shqiptarë plagosen në Itali


Tre shqiptare kane mbetur të plagosur në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në Itali.

Aksidenti ndodhi para orës 08:00 të mëngjesit në zonën e Santa Lucia. Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë në bord, dy djem 20 dhe 22 vjeç dhe një burrë 60 vjeç u përplasen mes tyre.

Për fat asnjë nga tre të plagosurit, me origjinë shqiptare nuk ishte dëmtuar me rrezik për jetën.

Por përveç ambulancave, në vend ishte e nevojshme dhe ndërhyrja e zjarrfikësve, për të normalizuar situatën dhe zhbllokuar trafikun.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kryeministri i Izraelit: Nëse fitoj zgjedhjet do aneksoj një pjesë të okupuar të Bregut Perëndimor

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, është zotuar se do të aneksojë një pjesë të okupuar të Bregut Perëndimor, në kufi...

Close