X

Keidi Bare turpëroi Griezmann e Lemar, videoja e publikuar nga UEFA pushton rrjetin

Një video e publikuar në Instagram nga faqja “Euro 2020” po çan rrjetin pasi është shkëputur një fragment nga ndeshja e zhvilluar të shtunën e kaluar mes Francës dhe Shqiopërisë ku kombëtarja jonë pësoi një humbje të thellë.

Në video shihet aksioni i mesfushorit shqiptar, Keidi Bare, i cili arrin të mbajë në zotërim topin edhe pse sulmohet shumë pranë vijës anësore të fushës nga kundërshtarët Griezmann dhe Lemar.

Por paraqitja spektakolare e tij I ka lënë me ‘gisht në gojë’ futbollistët dhe tifozët pas arrin t’iu shpëtojë të dyve, madje Lemar shtanget kur Bare ia kalon topin mes këmbëve, duke siguruar mbajtjen e tij.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Vizita në Beograd, presidenti çek: Po shohim mundësinë e tërheqjes së njohjes së Kosovës

Presidenti i Republikës së Çekisë, Millosh Zeman, ka mbërrtiur për një vizitë në Beograd ku është pritur nga presidenti i...

Close