X

Goditen me sëpatë dy gra në Vlorë, dalin pamjet e ngjarjes së rëndë (VIDEO)

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet.

Sipas informacioneve paraprake, dy te lënduarat ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per kapjen e autorit dhe zbardhjen e plote te ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tjetër qëndrim i ndryshëm nga Basha: PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Ramën Kryeministër

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ndryshe nga kryetari Lulzim Basha, mendon se PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe...

Close