X

FOTO/ ‘Mund të puth gjithë ditën’, Olta Gixhari ‘çmend’ meshkujt, publikon mesazhet private: Je femra më sek*i që njoh


Olta Gixhari vjen gjithmonë me postime provokuese. Veshur me një bust të kuq që në pah i nxirrte bustin e saj të plotë, aktorja ka tunduar të gjithë meshkujt në rrjete sociale.

Mesazhe që ngrenë në piedestal bukuroshen, dhe dëshirat e zjarrta të meshkujve, Olta Gixhari ka vendosur t’i publikojë në profilin e saj në rrjete sociale.

“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite,”- i shkruan një adhurues në mesazh.

“Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim.

Për mua me sensualitetin që ked he në një foto të thjeshtë je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë,”– i shkruan një ndjekës tjetër.

Mesazhet janë plot, dhe Olta Gixhari ka zgjedhur të publikojë disa prej tyre, që duket se i kanë pëlqyer shumë, dhe i ka falënderuar.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Foto/ Nudo në natyrë dhe puthje me partnerin, Kylie Jenner thyen rrjetin

Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka shokuar sot të gjithë miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikua...

Close