X

FOTO/ Asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht, Alban Hoxha i lë komentin romantik Çiljetës për herë të parë


Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht.

Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen e tyre, ende nuk ka ardhur momenti i duhur.

Për herë të parë, portieri Alban Hoxha i ka komentuar publikisht Çiljetës në një video që këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale.

Një emoji me zemër dhe një buzëqeshje, mund ta marrim këtë si një koment romantik, pasi portieri ka qenë tepër i rezervuar në publik.

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga postoi video me kunatat e saj, dhe duket se lidhja tashmë është bërë zyrtare.

 

View this post on Instagram

 

🤞🏼

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ “Edhe të ha edhe të djeg”, Iva Tiço sherr me ndjekësen pas fotos provokuese: S’dua të jem në halet e tua

Gazetarja Iva Tiço ditën e djeshme publikoi një foto provokuese, e cila ngjalli kureshtjen e medias rozë. Por, menjëherë pas...

Close