X

Burri i Ministres së Arsimit, Besa Shahini, rrihet me të ftuarin pas emisionit

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

Kujtojmë se Dardan Molliqaj është bashkëshorti i Ministres së Arsimit, Besa Shahini. /Gazeta Express/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
LAJM I FUNDIT/ Policia jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse

Policia e Tiranës jep detaje për aksidentin e makinës me targa ruse dhe arsyes së braktisjes së saj nga drejtuesi....

Close