X

Brenda shtëpisë së Amit dhe Ermalit, dalin pamjet nga dhoma e Sias! Plot stil, finesë dhe detaje (VIDEO)Amarda Toska ka publikuar një video të Sias, dhe të gjithëve i ra në sy dhoma e gjumit. Si një princeshë, Sia paska një dhomë gjumi si nëpër filma.

Me një kolltuk të bardhë pranë krevatit të thjeshtë dhe fin, dominojnë ngjyrat rozë pastel dhe e bardhë.

Një kornizë e varur në mur, që shkëlqqen, dhe Sia që përpëlitet në krevatin e saj dhe nuk ka ndërmend të flejë!

Thjeshtë dhe bukur, dhoma e Sias rrëmbeu vëmendjen në videon e publikuar nga Ami.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
14 vite dashuri me Norën, Roberti shfaqet me të dashurën e re, dalin fotot, kush është brunia bukuroshe që i ka marrë zemrën

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet...

Close