X

Berisha: Drejtori i Portit të Shëngjinit i dënuar nga Gjykata

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari për drejtorin e Portit të Shëngjinit, Agustin Gjini, i cili ka qenë i dënuar nga Gjykata e Lezhës.

Mesazhi i Berishës

‘Krimi dhe dënimi nga gjykatat, kriter merite për tu rritur në drejtor dhe më lartë në narkoshtetin e Edvin Mafisë! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital për narko drejtorin e Portit të Shengjinit. Sb’

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Përlotet Kim Kardashian, vuan nga një sëmundje e pashërueshme

Modelja e njohur amerikane njëkohësisht edhe biznesmenia e suksesshme, Kim Kardashian, është një prej personazheve të njohur që ndiqet dhe...

Close