X

VIDEO shokuese në Rusi! Pasi e lind, nëna fut foshnjën në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë!


Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi.

Foshnja u gjet e zhveshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan të Rusisë.

Nëna 36-vjeçare, e cila punonte si arkëtare në supermarket, i kishin nisur kontraktimet teksa po punonte.

Ajo doli jashtë, lindi foshnjën, i preu kërthizën dhe më pas e braktisi pa mëshirë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, Magazine
“Nuk është më djali im”, rrëfimi i dhimbshëm i të burgosurit të Spaçit: Si më spiunuan shokët kur u arratisa, goditja më e rëndë kur më mohoi babai

Ishte vetëm 17 vjeç kur vendosi të arratisej, por shokët e spiunuan dhe përfundoi në burg, duke provuar torturat më...

Close