X

Kujtim Gjuzi shfaqet në stadium në shoqërinë e dy vajzave, por nuk heq dorë nga kostumi i tij

Deputeti i opozitës së re Kujtim Gjuzi, është fotografuar në Arenën Kombëtare, ku do të ndjekë ndeshjen e kombëtares përballë Islandës. Ai është parë në shoqërinë e dy vajzave tifoze mjaft simpatike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Kosova bie dhe humb rekordin përballë Anglisë, por Dardanët lënë fushën me kokën lart

Kosova nuk ia ka dalë në mbrëmjen e sotme të ruaj rekordin e pathyeshmërisë e cila zgjaste prej 15 ndeshjesh...

Close