X

John Bolton përgënjeshtron presidentin Trump për shkarkimin: Dhashë dorëheqjen vetë…

Pak minuta pas lajmërimit të Presidentit Trump, se ka shkarkuar Këshiltarin për Sigurinë Kombëtare, John Bolton, ky i fundit ka reaguar menjëherë në rrjetet sociale, duke thënë se ka ofruar dorëheqjen mbrëmjen e djeshme, por presidenti i ka thënë se do të bisedojnë të nesërmen.

“Unë ofrova dorëheqjen time mbrëmjen e djeshme dhe Presidenti Trump tha, “Le të flasim për këtë nesër” “, shkruan Bolton, i cili me sa duket nuk e ka pranuar përhapjen e lajmit nga presidenti, se është shkarkuar.

/TPZ.al/

LEXO EDHE:

Trump shkarkon këshilltarin për sigurinë, John Bolton, mbështetësin e flaktë të ndarjes së Kosovës

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, BOTA, LAJME
Dhunonet turisti rus në Vlorë, dy të rinj e bëjnë për spital

Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turist rus që ndodhej për pushime në këtë qytet. Shkak...

Close