X

Ish-kryeministri Berisha uron Kuqezinjtë për fitoren 4-2 ndaj Islandës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshendetur me një shënim në facebook, fitoren 4-2 të Kuqezinjve të Shqipërisë ndaj Islandës

‘Një fitore e bukur dhe shprese ndjellëse e kombëtares tone 4-2 me Islandën!

Miq, sonte në Elbasan Arena ekipi ynë kombëtar pas një loje të bukur dhe dinjitoze korri një fitore të merituar dhe shprese ndjellëse 4-2 me Islandën.

Ju ftoj miq të përshendesim përzemërsisht golshënuesit Dermarku, Hysaj, Roshi, Cikalleshi, ekipin, kapitenin Hysaj dhe trajnerin e kuqezinjve Reja për këtë fitorë që ngjall shpresa reale për përfaqësimin tonë në kampionatin europian. Urime! sb

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Gjasula, kuqeziu me maskë: Po luajtëm si me Islandën, fitojmë edhe në Turqi

Një nga afrimet e reja në Kombëtare, ishte edhe Klaus Gjasula i cili luan me maskë në kokë dhe ka...

Close