X

I dashuruar marrëzisht pas Arbanës, Eduart Grishaj nuk përmbahet para moderatores


Arbana Osmani së fundmi bëri një udhëtim për në Francë, për të ndjekur nga afër ndeshjen Francë-Shqipëri, nga ku edhe postoi foto nga stadiumi.

Në këtë udhëtim, moderatorja nuk ka ngurruar të vizitojë edhe Kullën e famshme Eiffel.

Nga atje Arbana ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër, me supet jashtë dhe duket në super formë.

Moderatorja ka marrë komplimente të shumta po komenti që tërhoqi vëmendjen ishte ai regjisorit Eduart Grishaj me të cilin prej disa muajsh, në media po përflitet për romancën e re.

“Ja dhe një rast kur kulla Eiffel është inferiore” ka shkruajtur në koment Eduarti duke e shoqëruar me emoji që shprehin dashurinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Çfarë ke dëgjuar për mua janë gënjeshtra”, Dajana Shabani jep mesazhin e prerë: Se fal mosmirënjohjen

Moderatorja e njohur Dajana Shabani i ka treguar ndjekësve të saj anët më të panjohura. Në një quiz me ndjekësit...

Close