X

FOTO/ I venë ‘flakën’ rrjetit, dy velinat e Stop-it seksi dhe provokuese shkëmbejnë puthje në buzë


Oni Shkjau dhe Enisa Koleci janë dy velinat që tërheqin vëmendjen çdo ditë, gjatë transmetimit të emisionit “STOP” në Klan Tv.

Por, mesa duket ndryshe nga Alesia Bami, duket se vajza e ardhur se fundmi, Enisa ka krijuar shumë shoqëri me Oni Shkjaun, aq sa të puthen në buzë.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale, Oni Shkjau nuk ka nguruar të ndajë pozën provokuese, ku bashkë me kolegen e saj shkëmbejnë puthjen ‘e ndaluar’.

Me sa duket mes kolege qenka krijuar një miqësi e fortë, aq sa nuk kursehen të publikojnë puthjet në buzë me njëra tjetrën, mbushur me emoji zemrash.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ia vendosën portalet”, Blendi Fevziu befason me historinë për zgjedhjen e emrit të vajzës së vogël: E kishin nxjerrë

Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në një intervistë me Rudina Magjistarin, ku rrëfeu të gjithë udhëtimet e tij për...

Close