X

“Çfarë ke dëgjuar për mua janë gënjeshtra”, Dajana Shabani jep mesazhin e prerë: Se fal mosmirënjohjen


Moderatorja e njohur Dajana Shabani i ka treguar ndjekësve të saj anët më të panjohura.

Në një quiz me ndjekësit e saj, Dajana ka treguar se çfarë nuk fal kurrë duke i dërguar edhe një mesazh të dashurit të saj boksier, Kamer Malokut.

“Gjërat që të kanë thënë e ke dëgjuar për mua janë gënjeshtra…Unë jam shumë më keq se aq!,”-shkruan Dajana.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ I venë ‘flakën’ rrjetit, dy velinat e Stop-it seksi dhe provokuese shkëmbejnë puthje në buzë

Oni Shkjau dhe Enisa Koleci janë dy velinat që tërheqin vëmendjen çdo ditë, gjatë transmetimit të emisionit “STOP” në Klan...

Close