X

Pi – pi – pi, apo Pu-pu-pu!


Nga Artan Fuga

PPP pra partneriteti privat publik është degradimi edhe i privates edhe i publikes, madje edhe i partneritetit midis tyre!

Privatja shkatërrohet nga publikja dhe publikja u shkatërrua nga privatja.

Eshtë futja e hundëve të shtetit te privati dhe futja e dorës të privatit te buxheti i shtetit, pra te lekët tona!

Eshtë degradimi i shanseve të barabarta dhe i lirisë së iniciativës private!

Eshtë degradimi i funksioneve të shtetit!

Shkatërrimi i demokracisë!

Ca teoricienë lëpirës e quajnë anglisht pi pi pi.

Hi hi hi

Hahahaha!

Cfarë pi pi pi ?

Eshtë pu pu pu!

Mbulo kokën me jorgan dhe thuaj në dreq të vejë gjithçka!

Ka mbaruar ky popull!

E rropën!

Në partneritet 🙂

Dhe se mos mendojë njeri gabim që kjo histori ka nisur në vititn 2013 !!!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BLOG, LAJME
EMRAT/ I grabitën dy mijë euro dhe morën peng taksistin, këta janë autorët e ngjarjes në Elbasan

Për ngjarjen në Elbasan kanë dalë emrat e autorëve të cilët rrëmbyen dhe grabitën taksistin. Mësohet se autorët janë Ertis...

Close