X

EMRAT/ I grabitën dy mijë euro dhe morën peng taksistin, këta janë autorët e ngjarjes në Elbasan


Për ngjarjen në Elbasan kanë dalë emrat e autorëve të cilët rrëmbyen dhe grabitën taksistin.

Mësohet se autorët janë Ertis Skilja pronari i lokalit dhe Thanas Bejko shoku i tij, të cilët grabitën dhe morën peng taksistin Aldo Vyshkën.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal, në fshatin Katund i Ri, ndërsa në pranga kanë rënë edhe dy kamerierët e lokalit, për deklaratë të rreme e veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës.

Nga policia janë arrestuar edhe të rinjtë E. I., 20 vjeç dhe E.Gj., 20 vjeç.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vettingu, konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës Administratives Korçë

Konfirmohet në detyrë gjyqtari i Korçës, Sokol Ibi. Sipas KPK-së kryetari i Gjykatës Administrative kaloi me sukses të tria kriteret,...

Close