X

Caktohen prokurorët që do hetojnë dosjen 184 në Dibër

Prokuroria e Dibrës ka caktuar prokurorët që do të vijojnë hetimet për dosjen 184. Sipas informacioneve mëoshet se prokuororët do të jenë, Rifat Kojku dhe Belina Dibra.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vllaznia mbyll merkaton me mbrojtësin e Kombëtares së Ugandës

Vllaznia ka mbyllur marrëveshjen me mbrojtësin e majtë Godfrej Valusimbi. Me 30-vjeçarin, i cili është pjesë edhe e Kombëtares së...

Close