X

Aksident në Elbasan, makina përplas këmbësorin


Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një automjet ka përplasur një këmbësor në lagjen “Shënkoll”.

Nga burimet paraprake, mësohet se i aksidentuari është rreth 40 vjeç dhe është transportuar në spitalin Rajonal të Elbasanit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
FOTO/ Makina përmbyset në rrugë, aksident me të plagosur në Tiranë. Berisha nxjerr mesazhin: Policët të dehur, 30 min me vonesë

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar foton e shkrepur pas një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në...

Close