X

“Nuk pendohem që hoqa dorë nga gazetaria”, 23-vjeçarja fiton tri herë më shumë me fotot në Instagram


Alexa Dellanos, një 23-vjeçare nga Majemi kishte punuar prej disa kohësh në media si gazetare por mori vendimin e rëndësishëm për jetën e saj, duke hequr dorë nga kjo punë pasi nuk fitonte shumë.

Ajo tregon se vetëm duke postuar fotot personale në rrjetin social Instagram, fiton tri herë më shumë se më parë.

Gjithashtu 23-vjeçarja thekson se nuk është penduar aspak, pasi fitonte më shumë para.

Ndërkohë gazetarja dhe modelja 23-vjecare ka thënë se në këtë mënyrë i mbetet edhe më shumë për të shëtitur me të dashurin apo për të vizituar vende të ndryshme të botës duke qenë se paratë nuk i mungojnë me punën e re.

Ajo tashmë i vë vetë çmimet rrobave apo produkteve që kompani të ndryshme i kërkojnë asaj t’i reklamojë në profilin e saj të Instgaramit.

 

View this post on Instagram

 

My real Defender took this. 👑

A post shared by Alexa Dellanos (@alexadellanos) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Nga stresi te zemra, ja “sëmundjet” që po rrezikojnë jetën e profesionistëve shqiptarë

Të ulesh para një kompjuteri për gjithë ditën mund të jetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Dhembjet në shpinë, sytë...

Close