X

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot


Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 15/32°C
Zonat e ulëta 19/35°C
Zonat bregdetare 22/32°C

Parashikimi sipas Meteoalb

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
EMRAT/ Sherri mes dy familjeve në Fier, kush janë të plagosurit, dinamika e ngjarjes

Detaje të reja dalin në dritë pas ngjarjes së rëndë mbrëmjen e shkuar në spitalin e Fierit. Sherri ka ndodhur...

Close