X

Shi gjatë pasdites dhe vranësira, parashikimi i motit


Dita e sotme do të dominohet nga kthjellimet dhe prani të vranësirave kalimtare në ultësirën Perëndimore.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/32°C
Zonat e ulëta 18/35°C
Zonat bregdetare 22/35°C

Parashikimi sipas Meteoalb:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Berisha mposhtet vetëm në kohën shtesë, portieri shqiptar shkëlqen sërish me Spalin

Mbrëmjen e sotme startoi edhe java e dytë e Serisë A me ndeshjen mes Bolonjës dhe Spalit, ekip ku aktivizohet...

Close