X

‘Ristrukturim shkodran’/ Kapexhiu tall Ramën me karikaturën e fundit

Vendimi i kryeministrit Edi Rama për të ndryshuar të gjithë drejtoritë në qarkun e Shkodrës, me qëllim tërheqjen e vëmendjes pas skandalit me rastin e Valdrin Pjetrit dhe zëvendësimi i tyre me gra, kanë frymëzuar artistin Bujar Kapexhiu për karikaturën e tij të fundit.

“Ristrukturim shkodran”, shkruan mbi karikaturë artisti Bujar Kapexhiu.

LISTA E DREJTORËVE TË DOREHEQUR NË SHKODËR:

1. Astrit Beci Drejtor i Shëndetit Publik, Shkodër
2. Mustaf Kraja Drejtor i Bujqësisë, Shkodër
3. Fuat Alibali Drejtor i OST
4. Kadri Ymeri Drejtor i DAR, Shkodër
5. Ardian Dajti Drejtor i Spitalit të Shkodrës
6. Luan Heta Drejtor i HEC Vau Dejës
7. Edmond Emini Drejtor i Postës Shkodër (Kryetar i PS Shkodër)
8. Agim Dardha Drejtor i Administratës së Zonave të Mbrojtura në Shkodër
9. Agim Shimaj Drejtor i Hetimit Tatimor

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Zvicra publikon listën për eliminatoret e Euro 2020, Shaqiri refuzon ftesën

Tashmë të gjitha kombëtaret janë duke shpallur listat e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 në...

Close