X

VIDEO/ Kërcen si e ‘tërbuar’, Olta Boka e ‘djeg’ në dasmë me djalin e ish-deputetit


Këngëtarja Olta Boka ka dalë për herë të publikisht me të fejuarin e saj që është njëkohësisht edhe djali i ish-deputetit Shezai Rrozaj, Ivin.

Dyshja kanë qenë të ftuar në dasmën e këngëtarit Erik Lloshi.

Të dy të veshur klas duket se janë argëtuar në mënyrë të çmendur në këtë dasmë.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Olta Boka qesh dhe kërcen me të fejuarin e saj.

Dyshja së fundmi kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre 2-vjeçare.

Këngëtarja është shprehur se nuk ka dashur ta bëjë publike më parë, pasi nuk donte që njerëzit ta njihnin Ivin si ‘i dashuri i Olta Bokës’.

Olta Boka ne dasmen e Erik Lloshit me te fejuarin on Vidnews.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Erik Fullani e tradhtoi publikisht, vajza e Majlinda Bregut reagon për herë të parë: S’më bën dot…

Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me...

Close